poniedziałek, 22 września 2014

Misja: oswoić budzik :)

Tak... Oswajanie budzika to zdecydowanie coś dla mnie... Jak tylko daleko sięgam pamięcią, moim największym problemem było wczesne wstawanie z łóżka. Lekcje rozpoczynające się o 8:00 (a czasem nawet o 7:10 - taki ot wesoły pomysł dyrekcji) były dla mnie straszną udręką. Gdy więc zobaczyłam temat wyzwania w Sklepie-Ewa poczułam, że właśnie nadszedł czas, by uporać się ze swoją słabością ;)
W wyniku tej walki powstała kartka motywacyjna - radosna, w wesołych kolorach, na widok której aż chce się wstać z łóżka :)


Zielony, wzorzysty papier, którego użyłam do wykonania tła tej kartki można śmiało pobrać stąd. Ten z fakturą drewna również przez jakiś czas można było pobrać ze strony internetowej magazynu Papercraft Inspirations, ale niestety w tym momencie jest już niedostępny. Widok za oknem wykonałam korzystając z kursu Sasilli.


Wzór na ten przecudnej urody budzik pochodzi stąd i można go zakupić składając zamówienie mailowo. Jakość zdjęć pozostawia wiele do życzenia, ale ze względu na moje wrodzone "wieczne odkładanie wszystkiego na później" (pocieszam się, że ponoć to domena ludzi wybitnie inteligentnych :P) zdjęcia powstały dopiero dziś i na dodatek przy sztucznym świetle.

Kartkę zgłaszam na następujące wyzwania:


2 komentarze:

  1. Świetna karteczka :) I na pewno będzie motywować do wstawania :)

    OdpowiedzUsuń
  2. I do południa budzikom śmierć... Powodzenia w wyzwaniach :-)

    OdpowiedzUsuń